Селфи-трипод Ulanzi Vijimi Falcam Tripod with Arca Quick Release UV-2600 MT-47 Black
2 299 ₴
- Немає в наявності
Селфи-трипод Ulanzi Vijimi Falcam Tripod with Arca Quick Release UV-2600 MT-47 BlackНемає в наявності
2 299 ₴
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.328 кг |
| Довжина у складеному стані | 20 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 372 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Селфі-трипод, інструкція, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
