Зарядний пристрій Power-Time для Motorola HT750
Вхідна напруга: 100-240VAC 50/60Hz 1.5A.
Зарядний струм: 800mAh.
Стандарт розетки: EU.
Швидкість заряду: Швидка.
Тип зарядного акумулятора: Ni-Mh&Li-ion.
Бренд OEM: Motorola.
Можна використовувати OEM P/N: HTN3000, MDHTN3000, NTN1667.
Сумісні радіостанції: PRO5150, PRO7150, PRO9150, HT750, HT1250, HT1550, GP328, GP320, GP340, GP380.
Сумісні акумулятори: PTM-328, PTM-328L, HNN9008, HNN9009, HNN9013.
Колір: чорний.
Робоча температура: -20C~+45C.
Температура зберігання: -20C ~ + 70C.
Розмір: 110x110x50 мм.
Вага: 115 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power-Time |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 4 шт |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Маса | 0.115 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
| Напруга заряджання | 240 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ток заряда | 1.5 А |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

