
Зарядний пристрій Power-Time для Motorola DP4400 для 8 пристроїв
19 999 ₴
- В наявності
- Код: PTC-2008
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Power-Time для Motorola DP4400 для 8 пристроїв
Вхідна напруга: AC 115/230V 3.2A 47-63Hz.
Вихідна напруга: DC 17V 10A (MAX).
Напруга заряджання: DC4.2V-10.8V.
Зарядний струм: 750mAh.
Час заряджання: 2-5 годин (залежить від ємності акумулятора).
Стандарт розетки: EU.
Швидкість заряду: Швидка.
Тип зарядного акумулятора: Літій-іонний.
Бренд OEM: Для радіостанцій Motorola, Kenwood, ICOM, HYTERA та POC.
Сумісні радіостанції: Для багатьох моделей радіостанцій.
Сумісні акумулятори: Сумісні з радіостанціями.
Колір: чорний.
Робоча температура: -20C~+45C.
Температура зберігання: -20C ~ + 70C.
Розмір: 190x330x60 мм.
Вага: 1300 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power-Time |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 330 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 8 шт |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
| Маса | 1.3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга заряджання | 230 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ток заряда | 10 А |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴
