
Інтелектуальний зарядний пристрій Multi Beyondsky для DJI Mavic Pro
3 999 ₴
- В наявності
- Код: CH980192
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтелектуальний зарядний пристрій Multi Beyondsky для DJI Mavic Pro
Інтелектуальний зарядний пристрій Multi Beyondsky для DJI Mavic Pro - "інтелектуальний" зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів, що дозволяє заряджати акумулятор швидко і безпечно. Зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним. З особливостей зарядного пристрою можна відзначити компактний і оригінальний дизайн і універсальність, підходить для більшості акумуляторів до фото та відеотехніки. Індикатор підключення до мережі і індикатор заряду показують статус заряду акумулятора, і захищають його від "перезаряда" і перепаду напруги в мережі.
o Зарядний пристрій Multi Beyondsky для DJI Mavic Pro
o Вхід: AC 100V - 240V @ 50Hz - 60Hz
o Вихід: 4.0A@13.5Vx4; USB: 1.0A@5.0x2
Комплект постачання:
o Зарядний пристрій
o Мережевий кабель
o 4 кабелі для зарядки акумулятора Mavic pro/Platinum
Розмір: 124*120*40 мм
Вага: 394 г
Дане зарядний пристрій заряджає акумулятори:
DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom/Mavic Pro/Mavic Platinum/Mavic AIR Drone
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Напруга зарядки | 240 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 1 А |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Маса | 0.394 кг |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Інструкція, гарантійний талон, 4 кабелі для заряджання акумулятора Mavic pro/Platinum |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴
