Акумулятор HiSmart 6S2P 22.2 V 10000 mAh
Батарея для FPV дронів
Тип збірки: 6S2P.
Елементи: Samsung.
Напруга: 22.2V.
Ємність: 10000mAh.
Розмір: 140x80x40 мм.
Вага: 911 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 140 мм |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 911 |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 22.2 В |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴

