Фен MiJia Hair Dryer H501 SE GSH509LFBL Blue
Фен Mijia H501 SE — втілення досконалості та функціональності. З його компактним корпусом вагою всього 338 грамів та високою швидкістю подачі повітря, цей фен стане вашим надійним партнером у створенні стильного та доглянутого волосся. З двома режимами швидкості подачі повітря та чотирма температурними режимами, ви зможете налаштувати фен на свій смак і досягти ідеального результату.
110 000 ОБЕРТІВ НА ХВИЛИНУ
Відчуйте потужність повітряного потоку завдяки високій швидкості подачі 110 000 оборотів за хвилину, що створюється цим феном, яка миттєво перетворить вашу зачіску на витвір мистецтва.
ФУНКЦІЯ ІОНІЗАЦІЇ
Випромінювання 200 мільйонів негативно заряджених іонів наповнює повітря магією, усуваючи наелектризованість та завивання волосся, щоб ви сяяли неперевершеною красою.
ВИСИХАННЯ ЗА 2 ХВИЛИНИ
Висока швидкість повітряного потоку забезпечує надшвидку сушку. Коротке волосся ≈ 1 хвилина. Волосся середньої довжини ≈ 3 хвилини. Довге волосся ≈ 5 хвилин.
ЛЕГКИЙ КОРПУС
Компактна та легка конструкція фена Mijia H501 SE дуже зручна. Фен важить лише 338 г, що легше, ніж чашка кави середнього розміру. Вага двигуна розподіляється нижче ручки, що полегшує його тримання протягом тривалого часу.
ШВИДКІСТЬ ОБДУВАННЯ 62 М/С
Відчуйте потужність повітряного потоку завдяки високій швидкості подачі 62 метри в секунду, що створюється цим феном, яка миттєво перетворить вашу зачіску на витвір мистецтва.
8 КОМБІНАЦІЙ СУШКИ
Регулюється за допомогою 2 швидкостей повітряного потоку та 4 температурних режимів, забезпечуючи загалом 8 режимів сушіння, між якими можна вільно перемикатися. Також Mijia Dryer H501 SE може запам'ятовувати кращий режим сушіння, усуваючи необхідність повторних налаштувань.
ДВА РЕЖИМИ СИЛИ ОБДУВАННЯ
Для різних зачісок потрібна різна кількість часу та сила обдування. Можливість вибору двох режимів швидкості подачі повітря дозволяє вам налаштувати фен за своїм бажанням, створюючи унікальний стиль і вражаючий образ.
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ТЕМПЕРАТУРИ
Візуальна індикація температури повітряного потоку забезпечується чотириколірним світлодіодним кільцем, яке змінюється в залежності від температури. Миттєво дізнавайтеся про зміну температури та спокійно сушіть волосся.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.34 кг |
| Висота | 246.7 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 69.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Ні |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фен, інструкція, гарантійний талон |
- Ціна: 2 199 ₴







