Очищувач повітря Mijia Desktop Air Purifier AC-M9-SC White
Портативний очищувач повітря Mijia Desktop Air Purifier має потужну систему фільтрації, при цьому значення антибактеріальності становить 99,99%. Підтримуються 4 режими роботи, дистанційне керування та регулювання кута нахилу для найбільш ефективного використання пристрою.
ШИРОКОКУТНА ПОДАЧА ПОВІТРЯ
Передній отвір корпусу очищувача забезпечує ширококутну подачу чистого повітря. Користувач може вільно регулювати кут нахилу пристрою.
ЕФЕКТИВНІСТЬ ФІЛЬТРАЦІЇ 99,6 %
Фільтруючий елемент з активованим вугіллям має рівень ефективності 99,6 %. Захоплюються навіть найменші частинки розміром 0,3 нм.
АНТИБАКТЕРІАЛЬНІСТЬ 99,99 %
У повітрі міститься безліч бактерій, деякі з них можуть негативно впливати на організм людини. Очисник повітря Mi Air Desktop Purifier усуває всі шкідливі бактерії. Ступінь антибактеріальності становить 99,99%.
4 РЕЖИМУ РОБОТИ
Пристрій підтримує 4 режими роботи. Кожному відповідає свою швидкість подачі повітряних потоків. Вибирайте найбільш оптимальний режим для комфортного проведення часу.
ІННОВАЦІЙНИЙ С-ПОДІБНИЙ ПОВІТРОВОД
С-подібна система повітроводу і фільтра збільшує кількість повітря, що поглинається, і підвищує швидкість його очищення. Завдяки інноваційній конструкції чисті потоки повітря виходять безперервно.
ПІДТРИМКА ДИСТАНЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ
Очисник повітря підтримує дистанційне керування за допомогою голосового помічника або мобільного додатка. Підключившись до пристрою через Wi-Fi, можна дізнатися про стан фільтра та іншу необхідну інформацію про його роботу. Можлива синхронізація з іншими розумними пристроями.
ЗРУЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ
На портативному корпусі пристрою розташована сенсорна кнопка управління. Отвор для виведення повітря легко очистити. Очищувач має безпечну конструкцію підключення до джерела живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Тип управління | Електронне |
| Фільтр | HEPA-фільтр |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 332 мм |
| Глибина | 101 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Комплектація | Очисник повітря, інструкція, гарантійний талон |
| Площа обслуговування | 4.5 м2 |
| Продуктивність | 50 м3/год |
- Ціна: 4 499 ₴






