
Акумулятор Power-Time для радіостанції Motorola DP4400 Li-ion 7.4V 3200mAh IMPRES
4 799 ₴
- В наявності
- Код: PTM-8668L
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Power-Time для радіостанції Motorola DP4400 Li-ion 7.4V 3200mAh IMPRES
Особливості:
Осередки на 100% заповнені.
Матеріали для виготовлення корпусів відповідають військовим стандартам.
Ультразвукова технологія (така ж, як у компанії Motorola).
Захист від короткого замикання, високої температури, перезаряду, перевантаження за струмом.
Ідеальна відповідність OEM-радіостанціям.
Підтверджено випробування на падіння (у 10 разів більше, ніж у міжнародному стандарті).
CE, ROHS, ISO9001:2008.
Ємність: 3200mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.4V.
Сумісний бренд: Motorola.
Сумісні моделі: XPR3000, XPR3300, XPR3500, XPR7000, XPR7350, XPR7380, XPR7550, XPR7580, DP2400, DP2600, XIR-P6600, XIR-P6620, GP328D, GP338D, GP3338D LKP, DGP8050, DGP5050, APX4000, DP4400, DP4401, DP4600, DP4601,DP4800, DP4801, APX2000, SRX2200, APX1000, APX3000, APX4000, XPR7000E.
Можна використовувати замість: PMNN4491, PMNN4493A, PMNN4409, PMNN4407, NNTN8129, PMNN4448, PMNN4424, NNTN8128.
Життєвий цикл: 500 разів.
Робоча температура: -20C~+60C.
Розмір: 55x115x25 мм.
Вага без упаковки: 145 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power-Time |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3.2 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 7.4 В |
| Напрацювання | 500 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.145 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴
