
Акумулятор Power-Time для радіостанції Motorola GP-344 Li-ion 7.4V 1800mAh
3 299 ₴
- В наявності
- Код: PTM-344
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Power-Time для радіостанції Motorola GP-344 Li-ion 7.4V 1800mAh
Особливості:
Осередки на 100% заповнені.
Матеріали для виготовлення корпусів відповідають військовим стандартам.
Ультразвукова технологія (така ж, як у компанії Motorola).
Захист від короткого замикання, високої температури, перезаряду, перевантаження за струмом.
Ідеальна відповідність OEM-радіостанціям.
Підтверджено випробування на падіння (у 10 разів більше, ніж у міжнародному стандарті).
CE, ROHS, ISO9001:2008.
Ємність: 1800mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.4V.
Сумісний бренд: Motorola.
Сумісні моделі: GP344, GP388, GP328Plus, PRO5150ELITE.
Можна використовувати замість: PMNN4023, PMNN4024.
Життєвий цикл: 500 разів.
Робоча температура: -20C~+60C.
Розмір: 55x90x20 мм.
Вага без упаковки: 107 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power-Time |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1.8 А. г |
| Напруга | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.107 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴
