
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів DeWALT 18V 2.5Ah Ni-MH (DC9096)
2 299 ₴
- В наявності
- Код: TB920884
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів DeWALT 18V 2.5Ah Ni-MH (DC9096)
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів DeWALT 18V 2.5Ah Ni-MH (DC9096) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2.5Ah.
Тип акумулятора: Ni-MH.
Напруга: 18V.
Розміри акумулятора: 140x105x80 мм.
Вага: 1004 г.
Можна використовувати замість:
DeWALT
DC9096, DW9096, DE9095, DE9096, DE9098
Сумісний з:
DC330K, DC410, DCD690KL, DCD760B, DCF059KL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 140 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
