Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BOSCH 12V 6Ah (BAT412)
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів і електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення під час виконання будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів і електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 6Ah
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 12V.
Розміри акумулятора: 65x110x60 мм.
Вага без упаковки: 374 г.
Можна використовувати замість:
BAT412.
BAT414.
BAT420.
GBA 12V.
Сумісний з:
Bosch CLPK30-120.
Bosch CLPK31-120.
Bosch CLPK40-120.
Bosch PS31N.
Bosch PS21N.
Bosch PS11BN.
Bosch GSR12V-300N.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.374 |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 110 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴

