
Акумулятор PowerPlant для електроінструментів BOSCH BAT838 36V 5.0Ah Li-ion
5 999 ₴
- В наявності
- Код: TB921287
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для електроінструментів BOSCH BAT838 36V 5.0Ah Li-ion
Акумулятори PowerPlant для електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень розрядження, що дає змогу використовувати прилад після досить тривалого простою;
-відсутність ефекту пам'яті для максимальної продуктивності пристрою і збільшення часу безперебійної роботи.
За допомогою нашого акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення під час виконання будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шурупокрутів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 5.0Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 36V.
Розмір: 95x160x75 мм.
Вага: 1.2 кг.
Можна використовувати замість:
BAT810.
BAT836.
BAT838.
BAT840.
Сумісний з:
Bosch AdvancedGrassCut 36V-33.
Bosch AdvancedHedgeCut 36V-65-28.
Bosch AdvancedLeafBlower 36V-750.
Bosch UniversalRotak 36-550.
Bosch AdvancedRotak 36-650.
Bosch AdvancedRotak 36-660.
Bosch AdvancedRotak 36-660
Bosch Rotak 32 LI.
Bosch AdvancedGrassCut 36.
Bosch ALB 36 LI.
Bosch EasyRotak 36-550.
Bosch UniversalRotak 36-560.
Bosch AdvancedlRotak 36-750.
Bosch AdvancedlRotak 36-850.
Bosch 2607336003.
Bosch 2607336004.
Bosch 2607336108.
Bosch 2607336173.
Bosch D-70771.
Bosch 11536C-2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга | 36 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 160 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
