Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BOSCH 12V 3Ah (BAT043)
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BOSCH 12V 3Ah (BAT043) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 3Ah.
Тип акумулятора: Ni-MH.
Напруга: 12V.
Розміри акумулятора: 100x110x85 мм.
Вага: 413 г.
Можна використовувати замість:
2 607 335 262, 2 607 335 526, 2 607 335 542, 2 607 335 676, 2 607 335 684, 2 607 335 692, 2 607 335 274, 2 607 335 374, 2 607 335 375, 2 607 335 442, 2 607 336 002, 2 609 200 306, BAT043, BAT045, BAT046, BAT049, BAT120, BAT139
Сумісний з:
Bosch: 22612,3360,3455,32612, 3360K, 3455-01, EXACT 8,EXACT 12,EXACT 700, GBH 12VRE, GLI 12V, GSB 12VE-2, GSR 12VE-2, PAG 12V, PLI 12V, PSB 12VE-2, PSR 12VE-2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.413 |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 110 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴

