
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BOSCH GD-BOS-9.6(A) 9.6V 1.5Ah NICD
1 099 ₴
- В наявності
- Код: DV00PT0029
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BOSCH GD-BOS-9.6(A) 9.6V 1.5Ah NICD
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BOSCH GD-BOS-9.6(A) 9.6V 1.5Ah NICD (BAT0408) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 1.5Ah.
Тип акумулятора: NICD.
Напруга: 9.6V.
Розміри акумулятора: 78x77x119 мм.
Вага: 0.432 кг.
Можна використовувати замість:
Bosch 2607335707 2607335272, 2607335260, BAT0408, BAT100, BAT119
Сумісний з:
Bosch GSR9.6-1/GSR9.6-2/GSR9.6V/GDR9.6V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга | 9.6 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.432 |
| Висота | 77 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 119 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴
