
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BOSCH GD-BOS-10.8(B) 12V 2Ah Li-Ion
999 ₴
- Немає в наявності
- Код: DV00PT0002
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BOSCH GD-BOS-10.8(B) 12V 2Ah Li-Ion
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів BOSCH GD-BOS-10.8(B) 12V 2Ah Li-Ion (BAT411) допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 2Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 12V.
Розміри акумулятора: 40x40x80 мм.
Вага: 0.162 кг.
Можна використовувати замість:
BOSCH
2607336027, BAT411, 7074B.V, 2607336909, 2607336333, 2607336333, 2607336863
Сумісний з:
BOSCH
GOP 10.8 V, GSR 10.8 V-Li, GSR 10.8 V-LI-2, GWI 10.8 V-Li, PS10-2, PS20-2, PS40-2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.162 |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 80 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴
