
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів RIDGID (AEG) R82009 1.5Ah (RID-L12A)
1 599 ₴
- В наявності
- Код: TB921805
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів RIDGID (AEG) R82009 1.5Ah (RID-L12A)
Акумулятори PowerPlant для шуруповертів та електроінструментів допоможуть впоратися з роботою різної складності, без прив'язки до джерела живлення. Перевагами наших батарей є:
-велика ємність заряду;
-низький рівень саморозряду дозволяє використовувати прилад після досить тривалого простою.
За допомогою акумулятора ви зможете відчути повну свободу переміщення при виконанні будівельних робіт. Спеціалізовані акумуляторні батареї для шуруповертів та електроінструментів PowerPlant стануть надійними помічниками у вашому домі.
Ємність: 1.5Ah.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 12V.
Розмір: 45x85x50 мм.
Вага: 181 г.
Можна використовувати замість:
Ridgid AC82008, AC82048, AC82049, AC82059, R82048, R82049, R82059, R86048, 130188001, 130219001, 130446011, 130210004, 130446007, 13022000.
Сумісний з:
Ridgid Lithium ion 12V Power Tools R82007, R82008, R82008N, R82009, R82009K, R82236, R82237K, R82237N, R82238, R82238K, R82238N, R82920N, R8223400, R8223402, R8223500K, R8223500N, R822350001, R822350002, R822350004, R9010, R9004N, ZRR82235, ZRR92009.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.181 |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 85 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
