Валіза Ninetygo Business Travel Luggage 20" Blue
Надійна та стильна валіза для вашого комфорту
Стильна і зручна валіза Ninetygo, виконана в сучасному стилі, стане незамінним супутником у кожній вашій подорожі. Поєднання елегантного дизайну та функціональності забезпечує комфорт та простоту використання.

Просторий внутрішній простір
Валіза має місткість 33 літри за розміром діагоналі основного відділення 20 дюймів. Конструкція валізи включає посилену алюмінієву раму, здатну витримати значні навантаження, що забезпечує надійність і довговічність виробу.

Зручність у використанні
Валіза Ninetygo має всі переваги своїх попередників, включаючи міцний корпус з полімерного карбонату Makrolon та 3-шарового композиту підвищеної міцності, TSA-замок для безпеки ваших речей, а також надійні складані коліщатка діаметром 6 см для легкого та плавного переміщення. Блискавка, що йде по периметру виробу, дозволяє відкрити валізу на 180 º для зручного завантаження та вивантаження. Внутрішній відсік призначений для зберігання різних документів, а також є відділи для одягу та техніки.

Надійність для кожної поїздки
Розмір чемодану 20" 57.5х37.5х21.5 см, вага близько 3.01 кг. Виготовлений з міцного полікарбонату та поліестеру. Телескопічна ручка виконана з анодованого алюмінію.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 57.5 см |
| Глибина | 21.5 см |
| Об`єм | 33 л |
| Ширина | 37.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Валіза, інструкція |
- Ціна: 4 999 ₴







