
Обмежувач імпульсних перенапруг CNC YCS6-B 1P 30-60KA 385V
499 ₴
- В наявності
- Код: NV821686
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмежувач імпульсних перенапруг CNC YCS6-B 1P 30-60KA 385V
Особливості:
Призначений для захисту електричних пристроїв від стрибків напруги, які можуть виникати з різних причин, включаючи удари блискавки поблизу.
Виріб зазвичай встановлюється у вхідній лінії низьковольтного розподільчого щитка будівлі, і він може випускати струм удару блискавки 100 кА.
Підходить для систем: TT, IT, TN-S, TN-C, TN-C-S.
Стандарти: IEC 61643-1, GB18802.1, GB50057, CE.
Кількість контактів: 1.
Клас: B.
Максимальна тривала робоча напруга (Uc): 385 V AC.
Максимальний розрядний струм (Imax): 60 kA.
Номінальний розрядний струм (In): 30 kA.
Рівень захисту за напругою (Up): < / = 2,2 kV.
Час спрацьовування: <25 ns.
Частота: 50/60 Hz.
Робоча температура: від -40°C до +85°C.
Відносна вологість (при 25°C): <95%.
Монтаж: на DIN-рейку (35 мм).
Перетин проводів: до 6-10 mmІ.
Розмір: 90x65x20 мм.
Вага: 121 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.12 кг |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Обмежувач імпульсних перенапруг, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -40 |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 385 В |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
