
Розподільчий блок CNC FTUKK160 160A, на DIN-рейку
299 ₴
- В наявності
- Код: NV821785
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розподільчий блок CNC FTUKK160 160A, на DIN-рейку
Особливості:
Електрична кабельна з'єднувальна коробка призначена для з'єднання кабелів або відгалужень. Корисна в системах розподілу електроенергії.
Підходить для встановлення в електричних щитах, монтаж на Din-рейку.
Прозора кришка дозволяє перевірити надійність з'єднання кабелів.
Корпус виготовлений з вогнестійкого матеріалу PA, стійкого до високих температур і з сильними ізоляційними властивостями. Клеми покриті латунню, міцні, довговічні, стійкі до корозії, з хорошою провідністю.
Номінальний струм: 160 А.
Напруга: AC/DC 690-1000 V AIEC.
Площа перерізу кабелів, що підключаються: 1x (10-35 mmI) / 7x (2.5-16 mmI).
Монтаж: на DIN-рейку.
Клеми: латунні з покриттям.
Матеріал корпусу: PA нейлон.
Клас безпеки: V0 UL94 (вогнестійкий).
Розмір: 75x45x30 мм.
Вага: 137г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Розподільний блок, Інструкція, Гарантійний талон |
| Маса | 0.137 |
| Номінальний струм | 160 А |
| Тип монтажа | Навісний |
| Тип обладнання | Пункт розподільний |
| Тип щита | Розподільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴
