
Мініатюрний вимикач постійного струму CNC YCB8-63PV 2P C63 DC500 6ka
449 ₴
- В наявності
- Код: NV821662
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мініатюрний вимикач постійного струму CNC YCB8-63PV 2P C63 DC500 6ka
Особливості:
Номінальна напруга автоматичного вимикача постійного струму може досягати 500 В, а номінальний робочий струм - 63 А.
Забезпечує надійну роботу систем постійного струму.
Використовується для ізоляції, захисту від короткого замикання та перевантаження.
Модульна конструкція. Монтаж на стандартну рейку Din.
Індикація положення контактів (червоний - замкнений, зелений - розімкнений).
Відповідає стандартам IEC/EN 60947-2 та вимогам ЄС щодо захисту навколишнього середовища ROHS.
Підходить для фотоелектричних, промислових, цивільних, комунікаційних та інших систем.
Кількість контактів: 2.
Номінальний струм (In): 63A.
Клас: A.
Номінальна напруга (Ue): AC 500V.
Напруга ізоляції (Ui): 1200V.
Номінальна відключна здатність (Icu): 6000 A.
Номінальна імпульсна витримувана напруга (Uimp): 4000 V.
Тип розчеплювача: термомагнітний.
Механічний ресурс: 20000 разів.
Електричний ресурс: 1500 разів.
Клас безпеки: IP20.
Площа перерізу дроту: 2.5 - 25mmІ.
Монтаж: на DIN-рейку (35 мм).
Робоча температура: -35°C~+70°C.
Температура зберігання: -40°C~+85°C.
Стандарти: IEC 60947-2 / EN 60947-2.
Розмір: 85x70x35 мм.
Вага: 223 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CNC Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Термін служби | 0.22 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 500 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Вимикач постійного струму, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴
