
Портативна вилка HiSmart 32A 3P+E+N 380V IP44 (025)
229 ₴
- В наявності
- Код: LX-025
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна вилка HiSmart 32A 3P+E+N 380V IP44 (025)
Зручна, безпечна і надійна кабельна вилка HiSmart, допоможе вам вирішити проблему підключення електричного обладнання (інструментів, приладів, пристроїв) до електромережі. Переваги продуктів HiSmart:
- конструкція дає змогу витримувати серйозні навантаження, удари та вібрації;
- кабельні вилки можна використовувати на вулиці, незалежно від пори року і погодних умов;
- широка сфера застосування: промислові/комунальні підприємства, медичні установи, готелі, торгові об'єкти тощо;
- високий рівень безпеки користувачів кабельних вилок та їхня здатність зберігати свою функціональність протягом тривалого часу.
CEE-вилка: 32A 5p IP44.
Номінальний струм: 32A.
Кількість полюсів: 5 (3P+E+N).
Положення заземлювального контакту: 6h.
Номінальна напруга: 380-415В~.
Кут нахилу штекера: прямий.
Клас захисту IP: IP44.
Розмір: 140x75x60 мм.
Вага: 189 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiSmart |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 189 г |
| Максимальна робоча напруга | 415 В |
| Мінімальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Тип силового роз'єму | Вилка |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Портативна вилка, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴
