Акумулятор COSI AGM 12V 5Ah, Terminal T1 (4.75мм) (CSB-125)
COSI CSB-125 VRLA (Valve Ragulated Lead-Acid) Свинцево-кислотний акумулятор для використання в системах безпеки, джерелах безперебійного живлення UPS, мотоциклах, човнах, дитячих автомобілях, квадроциклах, аварійному освітленні, джерелах живлення в режимі розряду та інших пристроях.
VRLA (свинцево-кислотна акумуляторна батарея з регулюючим клапаном) COSI.
Технологія AGM (Absorbed Glass Mat) Мікроскопічні скловолоконні мати, просочені електролітом.
Акумулятори технології AGM не потребують технічного обслуговування та можуть бути встановлені у будь-якому положенні.
Напруга: 12В.
Ємність: 5Ah [C5h / 20h - після 20-годинного тесту].
Тип клем T1: ширина 4.75 мм.
Розмір: 71x100x91 мм.
Вага трохи більше: 1.8 кг.
Призначений для:
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ).
Системи безпеки та охорони.
Протипожежні системи.
Для аварійного висвітлення.
Телекомунікаційні системи.
Для електричних велосипедів та скутерів.
Для дитячих електричних машин.
Для човнів та іншого водного транспорту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cosі |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість сурми | 0 % |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 300 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Струм заряду | 1.5 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

