Підсилювач заряду Bluetti D050S
Функції:
Дає змогу використовувати більше способів заряджання, як-от заряджання від сонячної батареї, автомобіля та свинцево-кислотного акумулятора.
Максимальна вхідна потужність 500 Вт.
Збільшення потужності фотоелектричної енергії до 1200 Вт для BLUETTI AC200/AC200P; 1400 Вт для BLUETTI AC200Max.
Збільшення загальної потужності BLUETTI AC200/AC200P за рахунок з'єднання з B230/B300.
Можливість використання більшої кількості способів заряджання
За допомогою нашого нового DC Enhancer ви тепер можете збільшити загальну ємність попередніх моделей BLUETTI, таких як AC200P, під'єднавши до них новітні акумуляторні модулі BLUETTI. Крім того, можна заряджати EB150/B300/B230 через порт прикурювача 12В/24В в автомобілі або свинцево-кислотні акумулятори.
Максимальна потужність: 1400Вт.
Тип роз'єму: DC7909.
Сумісні моделі: Bluetti B230/B300; Bluetti EB150/EB180/EB240; Bluetti AC200/P/Max.
Розмір: 115x230x60 мм.
Вага: 770 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Адаптер |
| Довжина | 230 мм |
| Потужність | 1400 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомобільний |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Підсилювач, адаптер для заряджання від прикурювача, адаптер для заряджання від сонячних панелей, Інструкція, Гарантійний талон |
| Маса | 0.77 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 1400.0 |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴

