
Портативний розкладний зарядний пристрій Altek 14W ALT-14
1 799 ₴
- В наявності
- Код: 2115548
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний розкладний зарядний пристрій Altek 14W ALT-14
Монокристалічна панель потужністю 14Вт з USB виходом для заряду смартфонів. Ідеальна для подорожі, дуже компактна, зручно кріпити на наплічнику.
Загальна потужність сонячного модуля 14Вт.
Вихiд USB: Max 5В/2.4A.
Розмір у зібраному стані: 148x153x54 мм.
Розмiр у розкладеному стані: 660х148х31 мм.
Bara: 360 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.36 кг |
| Ширина | 148 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 153 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Портативний розкладний зарядний пристрій, Карабіни, Кабель, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Потужність | 14 |
| Напруга | 5 |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм за максимальної потужності | 2.4 А |
| Товщина | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
