Сонячна панель PowerPlant 160W, MC4
Особливості:
Портативна сонячна батарея з високою зарядною потужністю 160 Вт забезпечує швидке заряджання акумулятора, важить всього 5 кг, а в розгорнутому вигляді відразу починає накопичувати сонячну енергію.
Сонячні батареї відрізняються високою ефективністю перетворення енергії (до 22%), а спеціальний алгоритм дозволяє батареї працювати на максимумі навіть у холодні та похмурі дні.
Сонячна панель, підключена до портативної сонячної електростанції (продається окремо), вироблятиме максимальну кількість енергії у будь-який час доби.
Ця панель може бути підключена до інших сонячних панелей за допомогою стандартних роз'ємів MC4 для збільшення потужності заряджання.
Гнучка конструкція, водонепроникна, із зручними отворами для кріплення чи підвішування.
Портативна сонячна панель – відмінний вибір для кемпінгу, походів, катання на човнах, RV, яхтингу тощо.
Потужність: 160W ±5%.
Максимальна напруга живлення (Vmp): 18.2V.
Максимальний струм живлення (Imp): 8.8A.
Напруга холостого ходу (Voc): 21.4V.
Струм короткого замикання (Isc): 9.6A.
Ефективність сонячних батарей: 21% -22%.
Тип осередку: монокристалічний кремній.
Тип роз'єму: MC4.
Температура експлуатації та зберігання: від -20°C до 85°C.
Розміри (у складеному вигляді): 680х420х24 мм.
Розміри (у розкладеному вигляді): 1570х680х6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність | 160 Вт |
| Напруга | 18.2 В |
| Напруга холостого ходу | 21.4 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 9.6 А |
| Струм при максимальній потужності | 8.8 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Сонячна панель, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴

