Сонячна панель PowerPlant 14W, 2xUSB-A
1. Моноелементи.
2. Складна конструкція панелі.
3. З петлею для підвішування.
4. Водонепроникність IPX4.
Потужність: 14W.
Тип елементів: високоефективні елементи.
Ефективність елементів: 20%.
Вихід USB-A1: 5V/2.1A.
Вихід USB-A2: 5V/2.1A.
Розмір в складеному вигляді: 285x190x25 мм.
Розмір в розкладеному вигляді: 475x285x5 мм.
Вага: 540 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| ККД, не менше | 20 % |
| Потужність | 14 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм при максимальній потужності | 2.1 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.54 кг |
| Довжина | 475 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Сонячна панель, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴

