ДБЖ для роутера HiSmart POE-36E 36W
Особливості:
Літієві акумулятори високої ємності, які забезпечують тривале резервування живлення навантажень.
Високий рівень сумісності — пристрій придатний для експлуатації з більшістю цифрових виробів, присутніх на ринку.
Вихід USB (5 В) дозволяє заряджати цифрові пристрої, такі як мобільні телефони, КПК, ігрові пристрої, планшети, аудіоплеєри тощо.
Функція живлення через Ethernet (Power Over Ethernet, РОЕ) дозволяє одночасно передавати дані та потужність, що спрощує дротові підключення.
Інтелектуальна конструкція схеми забезпечує захист від надмірного заряджання, надмірного розрядження та короткого замикання.
Вбудований перетворювач дозволяє застосовувати широкий діапазон напруги змінного струму (100-240В змінного струму).
Модель: РОЕ-36Е.
Вхід: 100-240Vac / 50-60Hz 1.0A Max.
Вихід USB/DC1: 5V/3.0A. DC2: 9V/3.0A, DC3: 12V/3.0A. POE 24V/0.8A.
Повна вихідна потужність: 36W (max).
Ємність акумулятора: 8800mAh/32.56Wh.
Розмір: 210x130x40 мм.
Вага: 580 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 8800 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 36 Вт |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Струм заряду | 3 А |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | ДБЖ, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴

