
Мобільна батарея PowerPlant 20000mAh, PD 18W, USB-C, 2xUSB-A, QC3.0, WireleМощная энергетическая установкss, Solar panel 5.5V-0,2A
2 499 ₴
- В наявності
- Код: PB930487
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільна батарея PowerPlant 20000mAh, PD 18W, USB-C, 2xUSB-A, QC3.0, Wireless, Solar panel 5.5V-0,2A
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant 20000mAh, PD 18W, USB-C, 2xUSB-A, QC3.0, Wireless, Solar panel 5.5V-0.2A - це портативний мобільний пристрій, який може істотно продовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки. Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів. Акумулятор включає батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі. Має функцію енергозбереження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дозволяє контролювати рівень заряду пристрою. Сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день.
Особливості:
Подвійний USB-A (QC 3.0).
Сонячна зарядка: 5.5V/0.2A.
Бездротовий.
USB-C (18W).
Тип акумулятора: Li-polymer.
Сумісність: Універсальна
Ємність: 20000mAh.
Сонячна зарядка: 5.5V/0.2A
Вхід USB-C: 5V/3A, 9V/2A.
Вхід micro USB: 5V/2A, 9V/2A.
Вихід USB-A1: 5V/3A.
Вихід USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A.
Вихід USB-A2: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A.
Бездротовий вихід: 10W.
Додатково: LED індикатор рівня залишкового заряду.
Система захисту: Багаторівнева система захисту для всіх пристроїв, що підключаються, стабілізатор напруги, стабілізатор вихідної напруги для всіх портів.
Розміри: 85x170x30 мм.
Вага: 520 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від мережі |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 520 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Універсальна батарея, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴
