
Універсальна мобільна батарея PowerPlant 26800mAh, PD 100W, 2xUSB-C, USB-A QC3.0
4 399 ₴
- В наявності
- Код: PB930470
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна мобільна батарея PowerPlant 26800mAh, PD 100W, 2xUSB-C, USB-A QC3.0
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant 26800mAh, PD 100W, 2xUSB-C, USB-A QC3.0 - це портативний мобільний пристрій, який може суттєво продовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки. Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів. Акумулятор включає батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі. Має функцію енергозбереження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дозволяє контролювати рівень заряду пристрою. Сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день.
Особливості:
Подвійний USB-C (100W, 18W).
USB-A (QC 3.0).
Тип акумулятора: Li-polymer.
Сумісність: Універсальна
Ємність: 26800mAh.
Вхід USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A.
Вихід USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A.
Вихід USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A.
Вихід USB-C2: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A.
Матеріал: ABS+алюмінієвий сплав.
Додатково: LED індикатор рівня залишкового заряду.
Система захисту: Багаторівнева система захисту для всіх пристроїв, що підключаються, стабілізатор напруги, стабілізатор вихідної напруги для всіх портів.
Розмір: 177.5x79.5x22 мм.
Вага: 500 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 1500 мА |
| Ємність акумулятору | 26800 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 177.5 мм |
| Ширина | 79.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Універсальна батарея, Кабель, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴
