
Мобільна батарея PowerPlant 24000mAh, PD 60W, DC 12-24V 9 конекторов, 2xUSB-C, USB-A QC3.0, Wireless
5 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: PB930463
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Мобільна батарея PowerPlant 24000mAh, PD 60W, DC 12-24V 9 конекторов, 2xUSB-C, USB-A QC3.0, Wireless
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant 24000mAh, PD 60W, DC 12-24V 9 конекторів, 2xUSB-C, USB-A QC3.0, Wireless це портативний мобільний пристрій, який може суттєво продовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки. Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів. Акумулятор включає батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі. Має функцію енергозбереження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дозволяє контролювати рівень заряду пристрою. Сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день.
Особливості:
Подвійний USB-C (60W, 18W).
DC 12-24V.
Бездротовий.
USB-A (QC 3.0).
Тип акумулятора: Li-polymer.
Сумісність: Універсальна
Місткість: 24000mAh.
Вхід DC: 18V-24V/3A.
Вхід USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A.
Вихід DC: 12V/4A, 16.5V/4A, 20V/4A, 24V/3.5A.
Вихід USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A.
Вихід USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A.
Вихід USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.25A.
Вихід бездротовий: 10W.
Додатково: LED індикатор рівня залишкового заряду.
Система захисту: Багаторівнева система захисту для всіх пристроїв, що підключаються, стабілізатор напруги, стабілізатор вихідної напруги для всіх портів.
Комплектація: зовнішній акумулятор, кабель USB (USB-A – USB-C), кабель PD (USB-C – USB-C), комплект конекторів 8+1.
Розмір: 122x122x26.5 мм.
Вага: 500 г.
Конектори у комплекті:
A - 6.5*4.4 мм.
C - 5.5*2.5 мм.
D - 5.5*2.1 мм.
E - 5.5*1.7 мм.
F - 4.8*1.7 мм.
H - 5.5*3.0 мм.
K - Lenovo (Square type).
I - 7.4*5.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 18 В |
| Вихідний струм | 4000 мА |
| Ємність акумулятору | 24000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 26.5 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Універсальна батарея, Перехідники, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴
