Універсальна мобільна батарея PowerPlant TPB22 20000mAh, USB-C, 2xUSB-A
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant TPB22 20000mAh це портативний мобільний пристрій, який може істотно продовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки. Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів. Акумулятор включає батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі. Має функцію енергозбереження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дозволяє контролювати рівень заряду пристрою. Сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день.
Тип батареї: Li-polymer.
Сумісність: Універсальна
Ємність: 20000mAh/74Wh.
Вхід: micro USB 5V / 2A.
Вхід: USB Type-C 5V / 2A.
Вихід: USB 5V / 2.4A.
Додатково: LED індикатор рівня залишкового заряду.
Система захисту: Багаторівнева система захисту для всіх пристроїв, стабілізатор напруги, стабілізатор вихідної напруги для всіх портів.
Комплектація: зовнішній акумулятор, кабель USB - Type-C.
Розмір: 67x140x25 мм.
Вага: 402.3 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Максимальна потужність W | 74 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-A, micro USB, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 402.3 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Універсальна батарея, Кабель, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

