
Блок живлення для камер відеоспостереження (зарядний пристрій) PowerPlant 220V, 12V 60W 5A (5.5*2.1)
559 ₴
- В наявності
- Код: KD00MS0042
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для камер відеоспостереження (зарядний пристрій) PowerPlant 220V, 12V 60W 5A (5.5*2.1)
Блок живлення для камер відеоспостереження (зарядний пристрій) PowerPlant 220V, 12V 60W 5A (5.5*2.1) - якісний та надійний адаптер змінного струму, гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненими в якості зображення, синхронізації даних, підтримки чутливості і збереження вашої камери відеоспостереження. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Технічні характеристики:
Назва: Блок живлення для камер відеоспостереження (зарядний пристрій) PowerPlant 220V, 12V 60W 5A (5.5*2.1)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вхідна напруга: 220V
Споживай Потужність: 60W
Роз'єм: 5.5*2.1 мм
Комплектація: адаптер, блок живлення, фірмова упаковка
Вхідна напруга:
- Змінна 100-240V 1.5A (50-60Hz)
Вихідна:
- Постійна 12V 5A
Розміри: 125x50x30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 220 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.1 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Блок живлення, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴
