
Конвертер PowerPlant HDMI - VGA + R/L (HDCVGA02-M)
649 ₴
- В наявності
- Код: CA911493
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конвертер PowerPlant HDMI - VGA + R/L (HDCVGA02-M)
Конвертер HDMI - VGA + R/L (HDCVGA02-M) дозволяє легко перетворювати сигнал HDMI в сигнал VGA + R/L для відображення на дисплеї високої чіткості.
Один вхід HDMI, перетворення сигналу HDMI TMDS в аналоговий сигнал VGA R/L
Підтримка аудіо/відео вхід: сигнал TMDS
Підтримка відео виходу: аналоговий сигнал VGA
Підтримка аудіо виходу: R/L аналоговий сигнал
Світлодіодний індикатор: коли джерело сигналу працює або підключено живлення micro USB, горить червоний світлодіод
Підтримка кабелю AWG26 HDMI, вхід до 10 м
Немає втрати сигналу
Простота встановлення
Заряджається від micro USB кабелю
Корпус: пластик
Розмір: 58x56x13 мм
Вага: 40 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Конвертер сигналу |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.04 кг |
| Висота | 13 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Конвертер, Кабель, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴
