Конвертер PowerPlant AV-HDMI (HDCAV01)
На основі 3D цифрового декодування, конвертер AV - HDMI може перетворювати сигнал формату 480I (NTSC)/576I (PAL) в сигнал HDMI 720P/1080P і застосовуватися до DVD, телевізійної приставки, HD-програвача і т. Д.
Сумісний з HDMI V1.3
Не вимагає установки драйверів, plug and play
Підтримка HDMI 1080p, без втрат при передачі
Підтримка повноформатного введення (NTSC, PAL, SECAM)
Підтримка 3,5 мм аудіо інтерфейс виходу, легко підключити до аналогового аудіо підсилювача або навушників
AV вхід; HDMI вихід, стерео аудіо вихід
Вхід: AV + R/L аудіо
Формат вхідного відео: PAL, NTSC3.58, NTSC4.43 і SECAM
Вихід: HDMI + аудіо
Вихідний формат HDMI: 720P 50/60 Гц, 1080P 50/60 Гц
Максимальний робочий струм: 400 мА
Необхідне джерело живлення постійного струму 5 В/1 А
Корпус: метал, пластик
Розмір: 67х75х25 мм
Вага: 80 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Конвертер сигналу |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.08 кг |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Конвертер, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴

