
Автомобільний зарядний пристрій PowerPlant Type-C 12V-24V, 3A
399 ₴
- В наявності
- Код: SC230068
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний зарядний пристрій PowerPlant Type-C 12V-24V, 3A
Автомобільний зарядний пристрій PowerPlant призначений для живлення та зарядки електронних книг, планшетів, мобільних телефонів та іншої техніки з роз'ємом USB. Має маленький розмір, щоб легко поміщався у кармані чи сумці та завжди був під рукою, коли знадобиться зарядити сумісний пристрій.
Вхід: 12~24V DC
Вихід: 5V 3A / 9V 3A / 12V 2.25A
Вага: 14.4 г
Розмір: 23*23*55 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
