
Автомобільний зарядний пристрій PowerPlant UB-860 5xUSB:12-24V, 7.2A
599 ₴
- В наявності
- Код: SC230044
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний зарядний пристрій PowerPlant UB-860 5xUSB 7.2A
Зарядний пристрій підходить для 5В USB пристроїв. Завдяки зручному дизайну та компактному розміру економить простір та легко переноситься.Передбачений захист від перенавантажень с мережі, оснащений запобіжником всередині. Пристрій гарантує безпеку підзарядки.
5 USB-портів 5V/7.2A (36W) для одночасної зарядки декількох пристроїв.
Вхід: 12-24V, 3.6A
Вихід: 5V - 7.2А (2.4A x 3 або 1.2A x 4 + 2.4A x 1), 36W
Вага: 90 г
Розмір: 110*33*16 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3.6 А |
| Підключення пристрою | 5 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
