
Автомобільний зарядний USB-пристрій PowerPlant 2.1A
139 ₴
- В наявності
- Код: DV00DV5037
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний зарядний USB-пристрій PowerPlant 2.1A
Автомобільний зарядний пристрій PowerPlant призначений для живлення та зарядки електронних книг, планшетів, мобільних телефонів та іншої техніки з роз'ємом USB. Має маленький розмір, щоб легко поміщався у кармані чи сумці та завжди був під рукою, коли знадобиться зарядити сумісний пристрій.
Вхід: 12-24V
Вихід: 5V 2.1A
Розмір: 28*27*58 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴
