
Бездротовий петличний мікрофон PULUZ для iPhone / iPad, 8-контактний приймач (чорний)
1 499 ₴
- В наявності
- Код: PU645B
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий петличний мікрофон PULUZ для iPhone / iPad, 8-контактний приймач (чорний)
1. Бездротовий мікрофон 2.4G: бездротове з'єднання, може забезпечити високу точність запису до 48K.
2. Низька затримка: немає відчуття затримки запису.
3. ENC увімкнено за замовчуванням: Відмінна ефективність шумозаглушення, легко записувати в шумному середовищі без шумових перешкод.
4. Режим BT: У режимі BT можна використовувати для караоке, додавання фонового звуку під час запису тощо.
5. Функція ухилення: При підключенні до BT для відтворення музики, увімкнення функції запису може автоматично придушити фонову музику Bluetooth.
6. Функція реверберації: Увімкніть реверберацію, щоб зробити звук більш заразливим.
7. Час автономної роботи: акумулятор високої ємності 300 мАг, безперервний запис протягом 12 годин одночасно.
Тип продукту: Петличний бездротовий мікрофон.
Канальна система: Один мікрофон, один приймач.
Спосіб управління: Кнопковий.
Активний і пасивний: Активний.
Рішення 2.4G: JieLi AD6976M4.
Робоча система: GFSK.
Робоча частота: 2.4G-2.4835GHZ.
Радіочутливість: -38 дБ Ефективна відстань: Більше або дорівнює 10 метрів.
Споживана потужність вимкнення передавача: 2ua.
Енергоспоживання передавача (режим відео): 25 мА.
Споживана потужність передавача (режим Bluetooth): 30-40 мА.
Енергоспоживання приймача: 16 мА.
Струм зарядки приймача для мобільного телефону: 1000 мА.
Відношення сигнал/шум мікрофона: Більше або дорівнює 65 дБ.
Частотна характеристика: 20 Гц-20 кГц.
Моніторинг: Односторонній моніторинг.
Мікрофон: Електретний.
Батарея: 300mAh.
Час роботи в режимі розмови: Більше 10 годин.
Час очікування: (у вимкненому стані): 6 місяців.
Стандартний вхід для зарядки: DC-5V/MAX 200+/-10mA.
Час заряджання: 1,5-2 години.
Розмір: 43х47х13 мм.
Комплектація:
1. Приймач x 1.
2. Мікрофонний передавач x 1.
3. Навушники для моніторингу x 1.
4. Вітрозахисний фліс x 1.
5. Зарядний кабель x 1.
6. Сумка для зберігання x 1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Петличний мікрофон |
| Спрямованість | Ненаправлений |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки/кріплення | Петличний |
| Тип | Електретний |
| Тип роз'єму | Lightning |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 110 г |
| Діаметр | 13 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Характеристики | |
| Частота | 20000 Гц |
| Чутливість | -38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | — мікрофонний передавач x 1. Навушники для моніторингу x 1. вітрозахисний фліс x 1. зарядний кабель x 1. сумка для зберігання x 1 інструкція гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴
