Лайткуб (фотобокс) Puluz PU5032G 30x30x30см
Фотобокс призначений для зйомки невеликих предметів і ідеально підійде для фотографів ентузіастів, художників, продавців і рекламників. Лайткуб дозволяє легко і швидко знімати невеликі товари такі, як ювелірні вироби, аксесуари, іграшки, годинники, гаджети та інші. Зберіть свою власну фотостудію в будь-якому місці за лічені хвилини. Ви можете встановити її на будь-якій поверхні і отримати ідеальний фон для бізнес фотографій невеликих товарів. Портативна складна конструкція зручна для перенесення та встановлення. Вбудована LED панель забезпечує середнє світло і запобігає появі тіней і віддзеркалень на Ваших фотографіях.
Кількість світлодіодів: 112 шт.
Тип світлодіодів: 2835.
Яскравість лампи: 24-26 lm.
Колірна температура білого світла: 5500K.
Діапазон затемнення: 1% -100%.
Індекс передачі кольору: Ra> 96.
Потужність: 1-10W.
Напруга: 5V.
Зовнішній діаметр: 200 мм.
Живлення: USB
Довжина кабелю: 2 м
Розмір: 30х30х30 см
Комплектація:
Фотобокс (з LED панеллю)
М'яка сумка
Чорний фон
Білий фон
Жовтий фон
Червоний фон
Синій фон
Зелений фон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 5500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Фотобокс (з LED панеллю) М'яка сумка Чорний фон Білий фон Жовтий фон Червоний фон Синій фон Зелений фон Інструкція Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴

