
LED панель Puluz 1200LM для предметної зйомки, 34.7x34.7 см
2 499 ₴
- В наявності
- Код: PU5138EU
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED панель Puluz 1200LM для предметної зйомки, 34.7x34.7 см
Дана LED панель підходить для використання з фотобоксом і усуває проблеми з тінями, робить більш чіткими контури і краї предметів, що значно скорочує час редагування фотографій. Ідеально підходить для комерційної предметної фотозйомки ювелірних виробів, косметики, масштабних моделей, творів мистецтва, виробів зі скла, електронних гаджетів, аксесуарів і т.д. Тонка і яскрава панель, освітлення ідеально рівне, без мерехтіння. Максимальна яскравість 1200LM з нейтральним нижнім підсвічуванням при кольоровій температурі 6000К. Регульована яскравість за допомогою перемикача - кращий спосіб знайти ідеальне освітлення. Це безтіньове світло також є ідеальним інструментом для дизайнерів, майстрів handmade і може використовуватися для різних завдань.
Люмен: 1200LM
Кольорова температура: 6000К
Джерело живлення: вхід 100-240V; вихід 12V 2A; 24W
Розмір: 38*38*1 см
Вага: 1151 г
Комплектація: LED панель, блок живлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.15 кг |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | LED-панель, Блок живлення Інструкція Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴
