
Лайткуб (фотобокс) Puluz PU5022 24x23x22см + 2 LED панелі
399 ₴
- В наявності
- Код: PU5022
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лайткуб (фотобокс) Puluz PU5022 24x23x22см + 2 LED панелі
Фотобокс призначений для зйомки невеликих предметів і ідеально підійде для фотографів ентузіастів, художників, продавців і рекламників. Лайткуб дозволяє легко і швидко знімати невеликі товари такі, як ювелірні вироби, аксесуари, іграшки, годинники, гаджети та інші. Зберіть свою власну фотостудію в будь-якому місці за лічені хвилини. Ви можете встановити її на будь-якій поверхні і отримати ідеальне тло для бізнес фотографій невеликих товарів.
Портативна складна конструкція зручна для перенесення та встановлення. Вбудована LED панель забезпечує середнє світло і запобігає появі тіней і віддзеркалень на Ваших фотографіях.
Матеріал: ПВХ
Кількість світлодіодів: 2х20 шт.
Люмен: 2х550 лм
Кольорова температура: 6000-6500К
Живлення: 5V
Потужність: 2х3,5W
Розмір: 24х23х22 см
Вага: 191 г
Комплектація:
Фотобокс (з двома LED панелями)
М'яка сумка
Білий фон
Чорний фон
Помаранчевий фон
Червоний фон
Синій фон
Зелений фон
Micro USB кабель
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.19 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Фотобокс, М'яка сумка, Білий фон, Чорний фон, Жовтогарячий фон, Червоний фон, Синій фон, Зелений фон, Micro USB кабель, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
