
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant SONY 220V, 5V 10W 2A (Micro USB)
599 ₴
- В наявності
- Код: SO10MMICR
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant SONY 220V, 5V 10W 2A (Micro USB)
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant SONY 220V, 5V 10W 2A (Micro USB) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку планшета і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для планшета. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого планшета і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Технічні характеристики:
Назва: Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant SONY 220V, 5V 10W 2A (Micro USB)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 2A
Споживана потужність: 10W
Роз'єми: Micro USB
Підходить до моделей:
SONY:
Xperia Tablet Z1
Xperia Z Ultra
Xperia M Dual
Xperia C
Xperia M
Xperia ZR
Xperia L
Xperia SP
Xperia E
Xperia ZL
Xperia Z
Xperia E dual
Xperia V
Xperia T
Xperia TX
Xperia TL
Xperia Ion
Xperia acro S
Xperia miro
Speria SL
Xperia J
Xperia tipo
Xperia tipo dual
Xperia PLAY 4G
Xperia S
Xperia P
Xperia sola
Xperia U
Xperia pro
Xperia neo V
Xperia active
Xperia arc S
Xperia ray
Xperia mini
Xperia mini pro
Xperia Arc
Xperia PLAY
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴
