
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant MICROSOFT 220V, 12V 45W 3.6A (5pin)
799 ₴
- В наявності
- Код: MI43ASPE
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant MICROSOFT 220V, 12V 45W 3.6A (5pin)
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant MICROSOFT 220V, 12V 45W 3.6A (5pin) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку планшета і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для планшета. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого планшета і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Технічні характеристики:
Назва: Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant MICROSOFT 220V, 12V 45W 3.6A (5pin)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 12V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 3.6A
Споживана потужність: 45W
Роз'єми: 5pin
Підходить до моделей:
MICROSOFT
Surface Pro
Surface Pro 2
Surface RT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴
