
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant HUAWEI 220V, 5V 10W 2A (2.5*0.7)
499 ₴
- В наявності
- Код: HU10M2507
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant HUAWEI 220V, 5V 10W 2A (2.5*0.7)
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant HUAWEI 220V, 5V 10W 2A (2.5*0.7) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку планшета і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для планшета. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого планшета і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Технічні характеристики:
Назва: Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant HUAWEI 220V, 5V 10W 2A (2.5*0.7)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 5V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 2A
Споживана потужність: 10W
Роз'єми: 2.5*0.7 мм
Сиробник: PowerPlant
Підходить до моделей:
HUAWEI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
