
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant ASUS 220V, 15V 18W 1.2A (ASUS TF)
899 ₴
- В наявності
- Код: AS18CSPE
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant ASUS 220V, 15V 18W 1.2A (ASUS TF)
Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant ASUS 220V, 15V 18W 1.2A (ASUS TF) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку планшета і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для планшета. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого планшета і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Технічні характеристики:
Назва: Блок живлення для планшетів (зарядний пристрій) PowerPlant ASUS 220V, 15V 18W 1.2A (ASUS TF)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 15V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 1.2A
Споживана потужність: 18W
Роз'єми: ASUS TF
Комплектація: мережевий кабель, блок живлення, фірмова упаковка
Підходить до моделей:
ASUS
Eee Pad Slider SL101 TF700
Eee Pad TF101 TF201
SL101 H102
Transformer Pad TF300T
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴
