Контролер вентилятора ARCTIC Case Fan Hub
Централізоване управління кабелями
Концентратор вентиляторів оснащений клейкими накладками та магнітними стрічками, що дозволяє розмістити його в будь-якому місці корпусу. Він з'єднується з материнською платою лише одним кабелем з живленням через SATA. Таким чином, ви можете обійтися без додаткових кабелів і вільно розмістити його в прихованій частині корпусу.
Синхронне керування вентиляторами
Заданий вами ШІМ-сигнал синхронно передається на всі вентилятори, підключені до концентратора Case Fan Hub. Оберти першого вентилятора зчитуються і повертаються до вашої системи.
Розширюйте вентиляцію
Навіть якщо на материнській платі недостатньо отворів для вентиляторів, концентратор для корпусних вентиляторів розширить вашу систему ще на дев'ять слотів для корпусних вентиляторів.
Зовнішнє джерело живлення
Вентилятори живляться безпосередньо від вашого блоку живлення через SATA Power. Завдяки цьому немає втрат напруги на швидкості обертання вентиляторів, а також забезпечується плавна, безперебійна робота.
Характеристики:
Вхідний струм: до 4.5А.
Вихідний струм: до 1А на порт.
Вихід: 10 x 4-Pin PWM Socket.
Вхід: SATA Power + 4-Pin Fan Header.
Розмір: 86.3x55.6x14.3 мм.
Вага: 50 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для корпусу |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86.3 мм |
| Глибина | 14.3 мм |
| Ширина | 55.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Кулер, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴

