Кулер до корпусу ARCTIC P14
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P14 особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P14 особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Характеристики:
Швидкість вентилятора: 1700 об/хв.
Повітряний потік: 72.8 cfm | 123.76 m3/h.
Статичний тиск: 2.40 mmH2O.
Рівень шуму: 0.3 Sone.
Робоча температура: 0 - 40°C.
Рамка вентилятора: Standard.
Тип управління: Fixed Speed.
Підключення: 3-Pin Connector.
Підшипник вентилятора: Гідродинамічний підшипник.
Типова напруга: 12V DC.
Пускова пружна: 2.1V.
Струм / напруга: 0.15A | 12V DC.
Довжина кабелю: 400 мм.
Розмір: 140x140x27 мм.
Вага: 191 г.
Виробник: Arctic.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сила струму | 0 А |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 191 г |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Кулер, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴

