
Матриця 17.3" 1920x1080 FULL HD, LED, матова, 40pin (ліворуч), A+
3 599 ₴
- В наявності
- Код: LC300471
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матриця 17.3" 1920x1080 FULL HD, LED, матова, 40pin (ліворуч), A+
Модель: N173HGE-L21
Технічні характеристики:
Діагональ: 17.3".
Роздільна здатність: 1920x1080 Full HD.
Поверхня: матова.
Тип підсвітки: LED.
Тип підключення: 40 pin / ліворуч.
Розмір: 400x235x5 мм.
Вага: 610 г.
Гарантія: 14 днів.
Сумісні моделі:
AU Optronics : B173HW01 V.0, B173HW01 V.5, B173HW02 V.0, B173HW02 V.1.
Chimei : N173HGE-L21 Rev.C1, N173HGE-L11 Rev.C1, N173HGE-L11 Rev.A1, N173HGE-L11 Rev.C2.
Hannstar : HSD173PUW1.
LG Philips : LP173FW1 (TL) (C1), LP173FW1-TLC1, LP173FW1 (TL) (B5), LP173FW1-TLB5, LP173WF1-TLA2, LP173WF1 (TL) (A2), LP173WF1 (TL) (B3), LP173WF1-TLB3, LP173WF1 (TL) (B5), LP173WF1-TLB5.
Samsung : LTN133AT18-A01, LTN133AT18.
Список сумісних моделей може бути неповним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Довжина | 400 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 40 pin |
| Товщина | 5 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Матриця, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴
