
Матриця 15,6" 1920x1080, FHD, LED, SLIM, IPS матова, 30pin (праворуч), A+ (PCB 26cm)
3 999 ₴
- В наявності
- Код: LC303250
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матриця 15,6" 1920x1080, FHD, LED, SLIM, IPS матова, 30pin (праворуч), A+ (PCB 26cm)
Модель: N156HCA-EAC
Технічні характеристики:
Діагональ: 15.6".
Тип дисплея: SLIM.
Роздільна здатність: 1920x1080 FHD.
Поверхня: матова.
Тип підсвітки: LED.
Тип підключення: 30pin/ праворуч.
Розмір: 215x350x2 мм.
Вага: 400 г.
Гарантія: 14 днів.
Сумісні моделі:
Lenovo Ideapad 5-15IIL05 Laptop - Type 81YK.
Lenovo FRU 5D10X08065.
Lenovo 5D10X08065.
B156HTN06.2.
5D10W73207.
5D10W73191.
5D10W6951.
BOE:
NT156FHM-N43 V8.0.
Innolux:
N156HCA-EAC REV.C1.
N156HCA-EAC C1.
N156HGA-EA3 C3.
Список сумісних моделей може бути неповним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 350 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 5 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Матриця, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴
