
Матриця 15.6" 1920x1080 FHD, LED, IPS, SLIM, матова, 30 pin (праворуч), 350mm, A+
4 299 ₴
- В наявності
- Код: LC302413
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матриця 15.6" 1920x1080 FHD, LED, IPS, SLIM, матова, 30 pin (праворуч), 350mm, A+
Модель: N156HCE-EN1.
Технічні характеристики:
Діагональ: 15.6".
Тип дисплея: SLIM.
Роздільна здатність: 1920x1080 FHD.
Поверхня: матова.
Тип підсвітки: LED.
Тип підключення: 30pin/ праворуч.
Розмір: 350x215x3.4 мм.
Вага: 350 г.
Гарантія: 14 днів.
Сумісні моделі:
BOE:
NV156FHM-N61.
NV156FHM-N67
NV156FHM-N69
NT156FHM-N51.
NT156FHM-N62.
NT156FHM-N61.
Innolux:
N156HGA-EA3.
Список сумісних моделей може бути неповним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 350 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 3.4 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Матриця, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴
